Quiz felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi trudny test

Pobierz

Jak na nazwisko miała nauczycielka z matematyki?. Dodawaj wpisy.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań z pierwszej części wielotomowej przygody młodzieżowej w klimatach science fiction!Quizy Os. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. a) tak b) nie 9) Istnienie gnomów i duchów w lekturze wskazuje na to, że książka ma cechy powieści: a) młodzieżowej b) fantastycznej c) przygodowej 10) Morten to: a) szef Gangu Niewidzialnych Ludzi, kopia programu b) program, sztuczna .Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. test jest spoczko ale nad ortografią możesz popracować .. Gdzie Nika spędziła noc po tym, jak zaginęła w górach?. "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 2 "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" - test 3 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 1 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 2 "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - test 3 "W pamiętniku Zofii Bobrówny" "W pustyni i w puszczy" - test 1 "W .Sprawdź, czy poradzisz sobie z rozwiązaniem quizu Eduelo.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

Jaki wynalazek jako pierwszy Felix pokazał swoim przyjaciołom?CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.a) Felix i Net b) Aurelia i Marcel c) Marcel i Ruben 13) Co święty Mikołaj podarował Nice?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o lekturze Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi.Wypełniając test wiedzy, dowie się ile zapamiętała po przeczytaniu lektury.. Odpowiedz na pytanie z działu: VI - Język polski - Lektury - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych LudziZobacz quiz: Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Test z lektury " Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 0%Witaj na stronie Quizz.pl.. Zapisuj ulubione.. Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwi.. Obserwuj autorów.. Co wiesz o książce: "Felix, Net i Nika"?. Dzięki temu możesz wypełniać quizy na temat, który Cię interesuje.Odpowiedzi do ''Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi'' Więc tak, potrzebuję odpowiedzi na pytania po niżej, więc prosiłabym osoby, które czytały już te książkę o uzupełnienie ich (przynajmniej tych na, które znacie odp) Dziękuję za uwagę!. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?.

Okazało się że gang niewidzialnych ludzi to: ekierka.

rude włosy.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. chomik8.. Wyszukaliśmy je wśród tysięcy quizów, które mamy na stronie.. Ten quiz sprawdzi twoją wiedzę o Felix,Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jeśli jesteś leniwy rozwiąż ten quiz o lenistwi.. Szukaj.. Przekonaj się na ile wnikliwie przeczytałeś powieść Rafała Kosika.. 15/15 super quiz, jak dobrze że ludzie jeszcze robią quizy związane z lekturami .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. Czy jesteś dojrzały emocjonalnie?. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Test składa się z 12 pytań.. Nika miała.. a) Kolczyki z jej wizerunkiem b) Skórzane buty o których marzyła c) Zieloną kurtkę 14) Który z tytułowych bohaterów nosił nazwisko Mickiewicz?. Zarejestruj się!. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.Quizy na temat net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi..

Quizy na temat net-i-nika-oraz-gang-niewidzialnych-ludzi znajdują się powyżej na liście.

Tutaj znajdziesz szukaj quizy, testy wiedzy i sprawdziany.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?Start studying Felix Net i Nika oraz gang niewidzialnych ludzi - pytania do sprawdzianu.. Test ze znajomości lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .Plik Felix Net Nika test.docx na koncie użytkownika yuhma • folder J.polski kl. 4-8 • Data dodania: 18 mar 2019 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.8) Utwór porusza problemy ludzi młodych - takie jak przyjaźń, nieporozumienia z rodzicami.. U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi.. Test z części 1-2, czyli "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" i "Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa".. Dodawaj wpisy.. a) Felix b) Net c) Nika 15) Gang Niewidzialnych Ludzi to _____.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi - test z lekturyLiczba wyników dla zapytania 'test felix net nika oraz gang niewidzialnych ludzi': 10000+ Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Połącz w pary wg Matisamuel2007Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik)..

Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!

Kim z zawodu jest mama Neta?. test wiedzy, test, książki i komiksy, popularne serie, felix, net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi 3791 x, 2017-11-21 15:04:04Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test wiedzy.. Część 1.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Test z części 1-2, czyli .. Test składa się z 12 pytań.. Obserwuj autorów.. Rozwiąż test!Jeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz.Quizy Os.. Sprawdź swoją wiedzę!. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt