Przetłumacz zaimki wskazujące podane w nawiasach na język angielski

Pobierz

Skaleczyli się.. zadanie dodane 15 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika robert785 ( -1,060 ) [Szkoła średnia] angielskiZaimki wskazujące w języku angielskim: this, that, these, those.. Zadanie, które pomoże dziecku w utrwaleniu znajomości zaimków wskazujących w języku angielskim.. W swojej odpowiedzi użyj wyrazów zapisanych drukowanymi literami.. W rezultacie mamy: mój, moja, moje, moi.Język angielski jest pod tym względem dużo prostszy.Katalog testów Słownictwo Słówka Zwierzęta - słówka cz. 3.. 2014-04-20 17:46:10W zadaniach 16-18 przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania.. Zaimki : 1.. - 13.2.Zaimki wskazujące tłumaczenie zdań 1.. Zaimki wskazujące: this - l. pojedyncza, używamy, gdy wskazujemy osobę lub rzecz, która znajduje się blisko nas - w czasie bądź w przestrzeni.Przetłumacz na język angielski fragment zdań umieszczone w nawiasach.. 2011-12-06 17:52:45 Przetłumacz 6 zdań na język angielski .. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Co to jest, tutaj?. 'll walk the dog Uzasadnienie : "think" (myślę) jest słowem charakterystycznym dla czasu Futire Simple (will + verb) i wskazuje na decyzję podjętą w momencie mówienia.Przetłumacz fragmenty podane w nawiasach na język angielski, tak aby otrzymać gramatycznie i logicznie poprawne zdania Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna i gramatyczna wpisywanych fragmentów..

Przetłumacz podane zwierzęta na język angielski.

Są na stole.. Podaj mi proszę te szklanki.. (swój samochód) 2.. Proszę.. Tak na prawdę, daty w angielskim mają domyślnie słowo hundred po pierwszym członie, ale się je pomija.. Czy to są interesujące książki?. Pytanie to ma inną konstrukcję w obu językach, a więc nie możemy go dosłownie przetłumaczyć.Przetłumacz podane słowa.. 2012-04-02 10:35:15W języku polskim, gdy mówimy, co do kogo należy, odmieniamy słówka przez rodzaje.. Przepraszam, czy to miejsce jest wolne?. Tamte to są nasze rowery.. To jest moja mama.. Ten słownik jest naprawdę dobry.. Podaj mi tę książkę za tobą.. Czy te spodnie są wygodne?. Czy tamci ludzie to twoi koledzy?. Zadanie 16 1.. Tagi: zaimki wskazujące.. - Czy tamto to twój zegarek?. UWAŻAJ: TAMTO / TAMTE - oznacza, że coś jest daleko.. Przetłumacz na język angileski podane w nawiasach fragmenty tak aby otrzymać logiczne i grmatycznie poprwane zdania.. Nie mogę nosić tych kolczyków.. Zwierzęta - słówka cz. 3.. W angielskim trzeba pamiętać o osobie i użyć właściwego zaimka.. Ćwiczenie Przetłumacz na język angielski podane w nawiazach wyrażenia zawierające angielskie zaimki osobowe.. Przetłumacz na język angielski.. Potrzebujesz pomocy?. Średni wynik: 50,72 %.Ćwiczenia czasy angielski Ćwiczenie Wstaw podane czasowniki w nawiasach na końcu zdań we właściwym czasie w języku angielskim..

Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty zdań.

Pytania i odpowiedzi.. .Przetłumacz na język angielski fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania gramatycznie poprawne.. Tagi: zaimki wskazujące.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. -Wskazują na konkretną rzecz lub osobę, do której odnosi się mówca i które są w ten sposób wyodrębnione z pośród innych.. - To nie jest jego koszulka.. Przetłumacz na język angielski.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zaimki wskazujące tłumaczenie zdań 2.. Te kwiaty są dla ciebie.. - To są John i Peter, moi przyjaciele.. - To nie jest twój pamiętnik.. 2012-01-16 21:33:55 Przetłumacz zdania na język angielski .. John and Mary (piszą do siebie od kilku) years 3.W pierwszej części zdania występuje wyrażenie your book - przymiotnik dzierżawczy łącznie z rzeczownikiem, natomiast w drugiej części widzimy samo mine - jest to więc zaimek dzierżawczy - użyty zamiast rzeczownika (w tym przypadku my book).. Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz zwroty podane w nawiasach na język angielski.. - Czy tamte to są ich tenisówki?. Rozwiązania zadań.. PAMIĘTAJ W każdą kratkę należy wpisać jedną literę lub znak.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Kto to jest, tam przy oknie?Przetłumacz na język angielski.

Testy i ćwiczenia online utrwalające poprawne stosowanie zaimków w języku angielskim.. (o sobie).Przetłumacz na jezyk angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i grematycznie poprawne zdania.. 2013-03-27 15:32:48 przetłumacz zdań 2009-10-23 19:04:39 przetłumacz fragmenty w nawiasach na język angielski 2014-09-08 14:22:28Przetłumacz na język niemiecki fragmenty podane w nawiasach, tak aby otrzymać zdania logiczne i gramatycznie poprawne.. 3.Przetłumacz na język angielski podane w nawiasach fragmenty, tak aby otrzymać logiczne i gramatycznie poprawne zdania ?. Poziom: Intermediate.Test rozwiązano 4938 razy.. Mimo że w tłumaczeniu na język polski pojawia się zaimek jak , w języku angielskim korzystamy z zaimka what .. Język angielski - szkoła podstawowa × 13.4.. UWAŻAJ: TAMTO / TAMTE - oznacza, że coś jest daleko.. Dziecko ma spojrzeć na obrazki warzyw i owoców, określić, czy są one przedstawione w liczbie pojedynczej czy w liczbie mnogiej, czy są one usytuowane blisko czy daleko od mówcy i wybrać .Przetłumacz na język angielski.. Dobrze wyglądasz w tej sukience.Zwróć uwagę na dwa ostatnie pytania z przykładów powyżej.. Proszę bardzo.. Po polsku jest łatwo - zawsze "się".. Wyglądasz świetnie w tej sukience.. Wymagana jest pełna poprawność ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań..

Przetłumacz na język angielski.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Logowanie.. Ta biblioteka w Nowym Jorku jest naprawdę duża.. IF 2.Angielski zaimki tłumaczenia ćwiczenie.. Skaleczyliście się.. Ta sukienka w oknie jest piękna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt