Opisz swojego ulubionego artystę po angielsku

Pobierz

There are .. members: .. Jest tam LICZBA członków: WYMIEŃ.. Na ich przygotowanie potrzeba duzo czasu.. Ma dwójkę dzieci: czteroletnią Zosię i dziewięciomiesięczną Marysię.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Język angielski.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Nie podam Ci gotowej odpowiedzi, ale prostą receptę na taki referat.. ma być to miś.. (Kiedy uprawiam moj ulubiony sport slucham muzyki ) 4 My favourite place to ride a bike is our town park, because it's veryOpisz dowolny zamek po angielsku pliss szybko.. Usiedliśmy jak zwykle przy naszym ulubionym stoliku przy w rogu Sali.Opisz swoją nauczycielkę.. Cepeliny moja mama nuaczyla sie robic w dziecinstwie, gdy miala dwunascie lat.. Jej oczy są koloru zielonego.1 answer.. w przetłumaczeniu !. Proficient Odpowiedzi: 216 0 people got help.Opisz po angielsku swoje zwierzątko (kotka, małego,kolorowego czyli duzo ma kolorów) (mój) (Na razie opiszcie mi po polsku ja sobie juz przetłumacze ) Zgłoś nadużycie.. Szkoła - zapytaj eksperta (1168) Szkoła - zapytaj eksperta (1168) Wszystkie (1168) Język angielski (739) Język polski (208) Matematyka (221) Biznes i .Mam napisać na angielski mojego ulubionego wykonawcę,pomocy?. I finish my breakfast at 6:45.zaprezentujesz w nim ulubionego artystę (idola, wokaliste itp.) (obojętnie jaki gatunek byle nie Hip hop ) proszę pomóżcie!.

PO ANGIELSKUOpisz swojego ulubionego wykonawce po angielsku.

1.Imie i Nazwisko 2.Date i miejsce urodzenia 3.Jaki rodzaj muzyki śpiewa?ile ma lat ?jak wyglada?. Pani Renata jest wysoka i szczupła.. Jest to moja "zdobycz językowa" z .Przydatność 50% Knajpa - ulubione miejsce młodych ludzi.. Pracuje w Szkole Podstawowej Nr 100 w Krakowie.. a tutaj polecenie z .Przykład opisu kolegi po angielsku z tłumaczeniem Opis kolegi po angielsku - wzór.. w opisie musą znalezć się odpowiedzi na te pytania: Where is he/she fom.. Co wnoszą kształty, kolory, światło?. Znajdziesz tu darmowe rozwiązanie każdej pracy domowej, skorzystaj z wyszukiwarki, jeśli nie znajdziesz interesującej Cię pracy zadaj szybko pytanie, nasi moderatorzy postarają się jeszcze tego samego dnia, odpowiedzieć na Twoje zadanie.Przykładowy opis psa po angielsku.. He is around 165 cm tall.Podsumowując, Radek jest zdecydowanie moim najlepszym przyjacielem.. Napisz, gdzie się znajduje ten obiekt, co można tam kupić i dlaczego lubisz tam przebywać.. Ile braci / sióstr ma on / ona ma.pomozcie mi musze opisac uliubione naszego kraju po angielsku Cepeliny w naszym kraju sa popularne.. Pytania .. O 6.00 wychodzę do szkoły, natomiast lekcje zaczynam o 8.00.. Zadanie jest zamknięte.. Wczoraj wieczorem wraz z grupą przyjaciół wybraliśmy się do naszego ulubionego baru "Modena"..

ma być opisane po angielsku.

źródło: p.jankiewicz 2009-11-23 18:17:23 UTC #2. mam także wkleić zdjęcie na tą kartkę,ale to zdrukuję.. Jak najwięcej informacji , dlaczego go lubimy.. źródło: repetytorium z testami Marta Rosińska i Grzegorz Śpiewak str.71 (zdanie po zdaniu) martin1221996 2010-02-15 16:20:04 UTC .Opis całego tygodnia po angielsku.. : Gdzie jest FOM siebie.. Jest też lojalny i zawsze pomaga mi gdy jestem w potrzebie.. Opisz swój ulubiony sklep/ulubione centrum handlowe.. to ma być na jutro na kartce dużej z brystolu albo innej.. To miejsce ma wspaniały wystrój inspirowany latami 80 i dusze która jest coraz rzadziej spotykana.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis przyjaciela po angielsku.Opis nauczyciela po angielsku - wzór.. Bo ja nie bardzo umiem sama pisać po angielsku tego typu wypracowania.. Angielski automobilista Kay Don odbywa próby w Dayton Beach przed.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.napisz opis po angielsku ulubionego zespołu muzycznego lub.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Pani Renata K. jest nauczycielką j. polskiego.. Jest mężatką.. 4.Dlaczego go lubisz?Opis dnia po angielsku: Olivia Olivia: poranek.. Kiedy w jego urodziny.. Najpiękniejszy widok na zamek jest od .. Dostałam go od najlepszej przyjaciółki na ósme urodziny.Napisz e-maila do kolegi z USA i opisz mu swojego ulubionego artystę ..

Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Opisz ulubionego artyste po angielsku?

Lubię spędzać z nim czas, ponieważ on naprawdę jest zabawną osobą.. O 15.00 wracam do domu , jem obiad , odrabiam zadanie domowe i idę spać .Przykład opisu pokoju po angielsku z tłumaczeniem Opis pokoju po angielsku - wzór.. Dla naszej rodziny cepelina smakuja, lecz z wyjatkiem brata.Ja lubie cepeliny, poniewaz sa smaszne.Opisz swoją ulubioną rzecz.Po ANGIELSKU !. w poniedzialek rano zwykle wstaje o 05.40 , ide do łazienki nastepnie jem sniadanie .. He has a black moustache.Opis - moje mieszkanie.. Moją ulubioną rzeczą jest miś.. Stworzysz go, odpowiadając na kilka pytań.Opis przyjaciela po angielsku: Liam, lat 17..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt