Test z tomka w krainie kangurów

Pobierz

A. w styczniu B. w czerwcu C. w listopadzie 3.. Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą :) Ilość pytań: 19 Rozwiązywany: 51548 razy.. Nazwisko Jurka - szkolnego kolegi.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Tomek w krainie kangurów - Test 1) Jak nazywał się Tomek?. a) Niemcy (Berlin) b) Polska (Warszawa) c) Anglia (Londyn) 2) Jak nazywał się najlepszy przyjaciel Tomka?. Sprawdź swoją wiedzę rozwiązując .. Zobacz profil Najnowsze w kategorii Sprawdzian z przyrody klasa 4 - Tajemnice przyrody 15,277 rozwiązań Test z Lektury "Quo vadis" - Poziom Trudny 88,513 rozwiązaniatest z lektury Tomek w krainie Kangurów Suzetka 3 lata temu 7 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 2 Skomentuj 6 Super!. Nad całością czuwa agencja interaktywna CATALIST, specjalizująca się w rozwiązaniach .. "Tomek w krainie kangurów" to lektura sugerowana dla klasy 5. dzieki tej zakladce odpowiemy wam na to pytanie i rozwiejemy inne watpliwosci.Informacje o TOMEK W KRAINIE KANGURÓW TWARDA - w archiwum Allegro.. Jest 1902 r., czternastoletni Tomek Wilmowski jest uczniem jednego z warszawskich gimnazjów.. a) Jurek Tymowski b) Alfred Szklarski c) Zeus Masakryński 3) Do jakiego kraju pojechał chłopiec?SPRAWDZIAN Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa B 1..

Test z lektury "Tomek w krainie kangurów"!

Syn rewolucjonisty, wychowywany przez rodzinę swojej zmarłej matki - wujostwo .Tomek w Krainie Kangurow, test z lektury Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej ksiazce.Moga go rozwiazywac osoby, ktore maja akuratnie omawiac lekture, jak rowniez te, ktore po prostu chca :)Test z lektury Tomek w krainie kangurow"!. Tomek odpowiadał za kolegę na lekcji: a) geografii b) historii c) j. polskiego d) j. rosyjskiego 3.Test dla tematu: Tomek w krainie kangurów (A. Szklarski).. Wydarzenia w powieści rozgrywają się: a) w Polsce niepodległej b) podczas I wojny światowej c) w Rosji d) w Polsce pod zaborami 2.. "Tomek w krainie kangurów" jest pierwszym tomem z cyklu książek Alfreda Szklarskiego.. Jedna prawidlowa odpowiedz to 5 punktow.. Co Mielnikow uważał o klasie czwartej?SURVEY.. Schwytane zwierzęta umieszczono w klatkach, a jedną dużą samicę, ponieważ nosiła w worku młode, zostawiono w zagrodzie, aby miała lepsze warunki.. Jak nazywał się pan, który przyjechał po Tomka?. Co oznacza słowo "rusyfikacja"?. Jak wyglądał Tomek?. Tomek uratował życie Janowi Smudze.. Jak nazywał się statek, który miał służyć do przewozu zwierząt?. Tomek wyruszył samowolnie w pogoń za kangurami.Test z lektury "Tomek w krainie kangurów" Odpowiedzcie mi na to: 1. wkładając mu za kołnierz chrząszcza..

Sprawd ź cofnij ...Tomek w krainie kangurów.

A. był podróżnikiem i wyruszył na wyprawę B. groziło mu aresztowanie przez rosyjską tajną policjęJęzyk polski, Sprawdziany i testy Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A. Komponenty wyświetlamy 33 mln razy dla 1,5 mln użytkowników miesięcznie.. szybko !. Tomek zemścił się na Pawluku (zdradził nauczycielowi, że Tomek odpowiadał za Tymowskiego), wkładając mu do kieszeni chrząszcza.. 3 oceny | na tak 100%.Tomek w krainie kangurów - pierwszy tom z cyklu książek Alfreda Szklarskiego, opowiadający o przygodach Tomka Wilmowskiego.Książka ukazała się po raz pierwszy w 1957 r. i była później wielokrotnie wznawiana.. W pułapce z tygrysem - Piszemy streszczenie zdarzeniaNauczyciel prosi wybranych uczniów o przeczytanie na głos fragmentów powieści Tomek w krainie kangurów, znajdujących się w karcie pracy.. Jak nazywał się Tomek?. a) Tomek Nowicki b) Tomek Wilmowski c) Tomek Strzelecki d) Tomek Tymowski 2) Co Tomek dostał od O' Donella?. Działo się to po wielkich łowach na kangury.. kto napisał książkę Tomek w Krainie Kangurów?. ; ale sieProblematyka.. Jaki przedmiot najbardziej lubił Tomek?. Uczniowie notują wszystkie swoje pomysły.. Sprawdź swoją wiedzę!Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V -Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A..

Tomek zabił przywódcę stada kangurów.

Tomek w Krainie Kangurów to pierwsza powieść z cyklu podróżniczych przygód Tomka Wilmowskiego.. W jakim miesiącu rozpoczyna się akcja powieści?. Tomek w Krainie Kangurow; Tomek w Krainie Kangurow Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej ksiazce.Moga go rozwiazywac osoby, ktore maja akuratnie omawiac lekture, jak rownieztest ze znajomości książki tomek w krainie kangurów.. Jest nim sympatyczny i żądny przygód młodzieniec, Polak z rodziny o tradycjach powstańczych i patriotycznych, który wychowywany jest przez wujostwo.Tomek w krainie kangurów.. A. był wysoki i przeraźliwie chudy B. był dobrze zbudowanym blondynem C. był wysportowanym brunetem 3. test ze znajomości książki tomek w krainie kangurów.. Z kim wychowywał się Tomek?. Data zakończenia 2022-01-22 - cena 25,26 zł .. Przetwarzamy Twoje dane zgodnie z Polityką ochrony prywatności, w tym ze względu na następujące potrzeby: Przechowywanie informacji na urządzeniu lub dostęp do nich, spersonalizowane reklamy, spersonalizowane .Test z lektury Tomek w krainie kangurow"!. Uwaga!. Tanshee 5 lat temu 122 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 3 Skomentuj 15 Super!. Część 3.. Mamy ponad 160.000 użytkowników.. Ciekawostki o autorze powieści - Szukamy rymów Cykl powieści o Tomku Wilmowskim - Szukamy antonimów // odp..

A. naukę historii Rosji"Tomek w krainie kangurów" - test 1.

Dlaczego ojciec Tomka wyjechał z Warszawy?. Szklarskiego Sprawdzian dla klasy VI ze znajomości lektury "Tomek w krainie kangurów" A. Albert Szklarski Andrzej Szklarski Alfred Szklarski Jak nazywał się lizus który wydał Tomka w czasie lekcji?. Ile lat mialkangurow" Nudny test zawierajacy pytania dotyczace lektury obowiazkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangurow".. Szklarskiego.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. klasa 5 Lektury uzupełniające.Oto przykłady!. W pewnym momencie swojego życia wyrusza on ze znanym podróżnikiem na spotkanie z ojcem i masę innych przygód.. W którym roku zaczyna się akcja powieści?. Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przy wypelnianiu ankiety online.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: test ze znajomosci ksiazki tomek w krainie kangurowBardzo wazne!. Część 1.. Książka opowiada o niesamowitych przygodach nastoletniego Tomka.. "Tomek w krainie kangurów" - pytania poleca 80% 3837 głosów Treść Grafika Filmy Komentarze 1. wsypując mu do herbaty sól i pieprz.Tomek w krainie kangurów Sprawdzian Klasa 4 Autor Lektury szkolne Lektury, czyli książki, które wszyscy znamy i zapamiętamy na długie lata.. klasa 5 Lektury uzupełniające.Test z lektury "Tomek w krainie kangurow" Odpowiedzcie mi na to: 1.. Zaznacz właściwą odpowiedź 1.. Po pierwszym fragmencie tekstu z karty pracy nauczyciel prosi o zapoznanie się z zagadką i wspólnie grupa zastanawia się nad jej rozwiązaniem.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. Tomek w Krainie Kangurow to pierwsza powiesc z cyklu podrozniczych przygod Tomka Wilmowskiego.. Sprawdź swoją wiedzę!Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V -Test obejmuje wszystko co jest napisane w tej książce.Mogą go rozwiązywać osoby, które mają akuratnie omawiać lekturę, jak również te, które po prostu chcą.. Część 2. a) Wiatrówkę b) Zdjęcie na słoniu c) Psa o imieniu Dingo d) Kawałek gliny 3) Jak nazywał się statek którym przypłynęli do Australii?Tomek W Krainie Kangurów Quiz - Teleturniej 1) Z jakiego kraju pochodził Tomek Wilmowski?. Ile lat miał Tomek?. Szklarskiego Zaznacz właściwą odpowiedź; 1.. Każda część jest samodzielna fabularnie i treściowo, łączy je tylko osoba głównego bohatera.. Tomek został w obozie.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. "Tomek w krainie kangurów" - Nudny test zawierający pytania dotyczące lektury obowiązkowej w klasie V - "Tomek w krainie kangu - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera "Tomek w krainie kangurów"SPRAWDZIAN Z LEKTURY "TOMEK W KRAINIE KANGURÓW" - grupa A 1.. Nazwisko Jurka - szkolnego kolegi Tomka brzmiało: a- Tymowski b- Tymkowski c- Witkowski 2.Więcej o 4free.PL 4free.PL jest pierwszym i największym w polskim internecie serwisem z darmowymi komponentami dla WebMastera - dowiedz się więcej » Działamy nieprzerwanie od 1998 roku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt