Wierszyk dla nauczyciela na koniec przedszkola

Pobierz

Pod okiem nauczycielki.. Które się cieszy i trudzi.. WERSJA PDF.. 1/4 Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze Następne.. Układał dla niej w takt piosenki.. Kochani Nauczyciele, bądźcie wciąż z nami!. Hej, koleżanko z grupy starszaków!5 days agoApr 22, 2022Poniżej znajdziecie kilka wzorów wkładek do książek, które dostają dzieci na zakończenie przedszkola Autorem wierszyka jest Olga Adamowicz Materiały zapisałam jako pliki PDF, które są gotowe do druku oraz w programie WORD tak byście mogli je edytować np. wpisując imię i nazwisko dziecka, nazwę przedszkola itd DEDYKACJA DO KSIĄŻKI PDFDziękuję za trud podejmowanej na co dzień pięknej pracy w roli Nauczyciela.. I CZĘŚĆ.Jun 9, 2021Jun 10, 2021Najpiękniejsze wierszyki dla nauczycielki, wychowawczyni - Życzymy Pani tak jak nikt nie życzy; Piękne podziękowania dla nauczyciela - Dziękuję za trud podejmowanej - zakończenie roku szkolnego; Podziękowania dla wychowawczyni na koniec roku szkolnego - Kochana Pani Aniu!. Przesuń zdjęcie palcem fot. Fot. Łukasz .Jun 29, 2021Autor zdjęcia/źródło: Wierszyki na koniec roku szkolnego @ freepik.com Bez względu na to czy wręczymy nauczycielowi kwiaty, czy też nie, najbardziej znaczącym podziękowaniem jest zawsze dobrze dobrane słowo, dlatego właśnie mamy dla Was garść ciekawych podpowiedzi, czyli wierszyki i podziękowania dla nauczycieli na koniec roku .gwiżdże już na polach..

Sypnął śniegiem, pozostawił ślad, w drodze do przedszkola.

Podajemy ręce do zabawy w kole, przy naszej piosence wesoło w przedszkolu, Jest i nasza pani, lalki, piłki, misie, zabawa to dzisiaj zabawa!. To biegnę , to biegnę , to biegnę, to biegnę tak jak wszystkie nasze dzieci .. Czy jesteśmy duzi czy jeszcze mali.. Już jaskółka, biało - czarny ptak gniazdo ma w stodole.. A z największym żalem z naszymi paniami.1.Gdy wstanę , gdy wstanę , gdy wstanę, gdy wstanę a słoneczko mocno świeci.. Już wiem co widzę, wiem co tam czeka, Szkoła uśmiecha się do Was z daleka!. Bo nasze przedszkole to jedna rodzina , mały czy duży chłopak czy dziewczyna (X) Hej , hej bawmy się , hej, hej śmiejmy się.. - zacznę zwyczajnie,PODZIĘKOWANIA DLA PANI DYREKTOR ORAZ DLA PANI WICEDYREKTOR.. najpiękniejsze kwiaty snów!. Dar to skromny, dar uczniowski, Wyśpiewany z serc .Jun 26, 2020expressilustrowany.pl I żeby znikła zmarszczka z czoła.. Uczy Cię świata i ludzi.. Wkoło zieleń, to już lata znak, czas żegnać przedszkole.2 days agoalbo wykorzystać jeden z wierszy poniżej (autor: ja Monika Sobkowiak) Hej, starszaku, hej, kolego!. Życzę, aby aktywna i twórcza postawa znajdowała uznanie w oczach uczniów i ich rodziców oraz była źródłem osobistej satysfakcji.. By każdy w klasie Ją rozumiał.May 22, 2021Życzenia i podziękowania dla nauczycieli na zakończenie roku szkolnego 2022..

PODZIĘKOWANIE (PDF) - DLA PANI DYREKTORŻyczenia dla nauczycieli, wierszyki na zakończenie roku szkolnego.

Widzę w oddali coś nowego!. Życzymy Wam szczęścia na następne lata - niech żyje i rozkwita nasza oświata!. Dziękujemy za pokazanie nam, że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć, że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę,Nadszedł czas pożegnania.. Wesołe dzieci, na plecach plecaki, W piórnikach kredki, nożyczki, pisaki.. Jednak z sentymentem zanucą sobie piosenkę i nie raz myślami wrócą do najmłodszych lat.. Jun 10, 2022Jun 2, 20223 days agoJun 28, 2021Jun 24, 2021Jun 3, 2022Jun 12, 2021Na naszych stronach znajdziesz zestaw starannie dobranych życzeń dla nauczycieli..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt