Tekst jesteś ładniejsza niż na zdjęciach

Pobierz

Oj nie, nie nie nie, ty nigdy nie wbijesz mi noża w plecy.Bedoes & Lanek - Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) [TEKST] - YouTube.Bedoes & Lanek - Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach TEKST - ściągnij piosenkę na komputer lub telefonBedoes & Lanek - Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) - YouTube.Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) 14.. Dodaj Swoją wersję tekstu i chwyty gitarowe.Zagłosuj w ankiecie jaka piosenka następna i zasubskrybuj po więcej.Widzimy się za tydzień o tej samej porze.Drugi kanał: E Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, a na nich już byłaś piękna B C#m Na zawsze, E Na zawsze, B Na zawsze [Verse] C# F#m Wokół ludzi czuję nieswojo się, ale ty potrafisz z tego wyleczyć A B Jak chcieli mnie zabić ty jeździłaś ze mną, a w torebce nosiłaś dwa pistolety C#m F#m Oj nie, nie nie nie, ty nigdy nie wbijesz mi noża w plecy A B Jesteś mój G, jesteś OG, jeśli jedziemy to kurwa jedziemy C#m F#m Już nigdy nie chcę sam być, będę Cię kochać aż będę .. [Zwrotka 1] Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwsza beze mnie I mam to na myśli nie tylko tak śpiewam Kto z miłości nie umarł, nie potrafi żyć Ja nie chciałem tak szybko umieraćJesteś ładniejsza niż na zdjęciach, a na nich już byłaś piękna.. Jak chcieli mnie zabić ty jeździłaś ze mną, a w torebce nosiłaś dwa pistolety..

Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach.

Gdzie jest Eis?. Bedoes & Lanek "Jesteś Ładniejsza Niż Na Zdjęciach (Na Zawsze)": Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwsza beze mnie I mam to na myśli nie tylko tak śpiewam Kto z miłości.. Bedoes & Lanek - "Jesteś Ładniejsza Niż Na Zdjęciach (Na Zawsze)" tekst piosenki | Lyrics at AZLyrics.comJesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) Lyrics: Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwsza beze mnie / I mam to na myśli, nie tylko tak śpiewam / Kto z miłości nie umarł, nie .Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach, a na nich już byłaś piękna.. Oj nie, nie nie nie, ty nigdy nie wbijesz mi noża w plecy.. Nagraj swój cover lub zaśpiewaj w wersji karaoke do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Jak chcieli mnie zabić, ty jeździłaś ze mną.Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach - Bedoes & Lanek Mam nadzieje ze jesteś szczęśliwa beze mnie I mam to na myśli I nie tylko tak śpiewam Kto z miłości nie umarł Nie potrafi żyć Ja nie chciałem tak szybko umierać I nie śpiewam tego dlatego Byś do mnie wróciła Lub żeby współczuli mi Lecz musze to z siebie wyrzucićTekst piosenki Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach (na zawsze) [Zwrotka 1] Mam nadzieję, że jesteś szczęśliwsza beze mnie I mam to na myśli nie tylko tak śpiewam Kto z miłości nie umarł, nie potrafi żyć Ja nie chciałem tak szybko umierać I nie śpiewam tego dlatego byś do mnie wróciła Lub żeby współczuli miJesteś ładniejsza niż na zdjęciach, a na nich już byłaś piękna Na zawsze, na zawsze, na zawsze Autorzy utworu: Kamil Łanka Autorzy tekstu: Borys PrzybylskiLink do oryginału: ładniejsza niż na zdjęciach, a na nich już byłaś piękna..

Bedoes & Lanek - Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach 【Cenzura】.

Na zawsze, na zawsze, na zawsze.. A na nich już byłaś piękna.. Na zawsze, na zawsze, na zawsze.. [Zwrotka 2] Wokół ludzi czuję nieswojo się, ale ty potrafisz z tego wyleczyć.. Jesteś mój G, jesteś OG, jeśli jedziemy to kurwa .Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach Bedoes & Lanek tekst piosenki oraz tłumaczenie.. FPS (Bonus Track) 18.Bedoes & Lanek - Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach 【Cenzura】 - YouTube.. Zobacz wykonania użytkowników serwisu iSing.pl i nagraj swoją wersję utworu!Słuchaj nagrań piosenki Bedoes & Lanek - Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach.. Jak chcieli mnie zabić ty jeździłaś ze mną, a w torebce nosiłaś dwa pistolety.. [Zwrotka 2] Wokół ludzi czuję nieswojo się, ale ty potrafisz z tego wyleczyć.. Słuchaj najlepszych coverów i poznaj ciekawych ludzi.Słuchaj nagrań piosenki Bedoes & Lanek - Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach.. Playboy (dla Lanka) 16.. Sprawdź chwyty na gitarę.. A na nich już byłaś piękna.. Ale ty potrafisz z tego wyleczyć.. Na zawsze, na zawsze, na zawsze.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "JESTEŚ NAWET ŁADNIEJSZA" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.. Wokół ludzi czuję nieswojo się, ale ty potrafisz z tego wyleczyć.. Jak chcieli mnie zabić ty jeździłaś ze mną, a w torebce nosiłaś dwa pistolety..

+ Powiększ.Bedoes & Lanek - Jesteś ładniejsza niż na zdjęciach.

Powiedz mi ile to znaczy 'na zawsze'.. Fendi (poznaliśmy się w studio) 15.. Wokół ludzi czuje nieswojo sie.. 'na zawsze', 'na zawsze', 'na zawsze'..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt