Test lektura sposób na elfa

Pobierz

a) Duży i Mały b) Stary i Młody c) Duży i Młody 3) Ile lat miał Elf w momencie rozpoczęcia akcji książki?. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Sposób na Elfa, które mogą Ci się przydać do powtórki.. O właśnie - SPACER!. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Sposób na Elfa, poziom trudnyLista pytań z lektury Sposób na Elfa.. Trzeba go tylko odpowiednio oswoić, nauczyć, żeby karmił swojego psa i wyprowadzał na spacer.. Jak nazywają się główni bohaterowie tej książki?. I każdy, no - prawie każdy - pies ma tam swojego czło-wieka.. Wymagane logowanie .Test z lektury "Sposób na Elfa" .. Zasługujesz na bardzo dobrą ocenę (5)!. Edytuj elementy.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Sposób na Elfa - skrócony plan wydarzeńKlasa 3.. Więcej.. Udostępnij Udostępnij wg Rkostyk1.. 3 Obserwuj autora.. 1) Jakim zwierzakiem jest Elf?. Uzupełniamy zdania, podając szczegółowe informacje.na takich długich sznurkach, na które mówi się "smycz".. Udostępnij.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Test prawda/fałsz.. 2.Najbardziej kompletny test z lektury Sposób na Elfa jaki znajdziesz w sieci.. Pobierz legalnie całość (Audiobook w MP3) ️ .. Kto jest autorem tej książki?. a) sześć lat b) dwa lata c) pół roku 4) Jak miała na imię siostra bliźniaczka Elfa?.

Opracowanie lektury sposób na Elfa.

Jak miała na imię siostra Elfa?. Czy Kara była dziewczyną Młodego?. Autorem książki jest Marcin Pałasz.. Czy Elf miał rodzeństwo?. Na wprost, patrząc mu w oczy.. a) w cyrku b) w opuszczonej szopie c) w schronisku 3) Jak ma na imię bliźniacza siostra Elfa?. Pytania i odpowiedzi do lektury Sposób na Elfa ( 49) Pytania i odpowiedzi do lektury Sposób na Elfa (.. Czy Elf mógłby być psem śledczym?Pytania do lektury "Sposób na Elfa" - Test.. Rozwiąż quiz z lektury i sprawdź!Test lektury Sposób na elfa.. Mam nadzieję, że książka Ci się podobała ;) podobała mi się ale mam ją 1 grudnia.. 4) Jak miała na imię siostra Elfa?Jak dobrze znasz lekturę "Sposób na Elfa"?. Ustalamy, kim były dla siebie poszczególne postacie z książki.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Sposób na Elfa - bohaterowie Znajdź parę.. a) Erka b) Kara c) Linda 4) Jak określany jest właściciel Elfa?1) Autorem książki "Sposób na Elfa" jest": 2) Jak Elf nazywa swojego właściciela?. Do jakiego miasta przyjechał Elf?, O co oskarżyła sąsiadka Młodego?, Kim była Kara dla Młodego?, Gdzie mieszkał Elf z siostrą?, Kto zaopiekował się siostrą Elfa?, Kogo pomógł wytropić Elf?, Jak miał na imię kolega Młodego?, Kim był Duży dla Młodego?, Kto w nagrodę .Ćwiczenia: SPOSÓB NA ELFA.. 3) Czym zajmuje się właściciel Elfa?.

"Sposób na Elfa" to lektura sugerowana dla klasy 3.

Polub.. Powoli i po łuku.Trudny test z lektury Sposób na Elfa, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. a) Grzegorz Kasdepke b) Marcin Pałasz c) Jan Brzechwa 2) Kto zaadoptował Elfa ze schroniska?. Osadź .. Jak dobrze pamiętasz treść książki Sposób na Elfa?. W jakim miejscu przebywa Elf na początku książki?. Dodaj do ulubionych.. Przebieg wydarzeń- Sposób na Elfa Ustawianie w kolejności.Znajomość lektury "Sposób na Elfa".. Odpowiedz.Test wiedzy z lektury "Sposób na Elfa".. To kolejna rzecz, októrej opo - wiedział nam Tofik.. To opowieść o miłości i przyjaźni okraszona dawką humoru.. Prawda czy fałsz.. 1.1) Kto napisał książkę ,,Sposób na Elfa?". "Sposób na Elfa" - test znajomości lektury.. wszyscy co przeczytali tą książkę Klasa 3 Polski.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Sposób na ElfaTest wiedzy na temat lektury Sposób na Elfa.. Świat zwierząt .znajomosci ksiazki pt.: Sposob na Elfa" autorstwa Marcina Palasza Pytania konkursoweSposob na Elfa" - Marcin Palasz [recenzja 299] Category Dla dzieci Posted on 26 sierpnia 2013 21 lutego 2016 Author Sylwia Wegielewska 11 komentarzy .️ AUDIOBOOK Sposób na Elfa - Marcin Pałasz (książka MP3 do słuchania).. Klasa 3 Polski.. a) kotem b) psem c) chomikiem 2) Gdzie mieszkał Elf zanim został zaadoptowany?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt