Zdrobnienia imienia krystian

Pobierz

Imię to jest poświadczone w Polsce od XIII wieku.Znaczenie imienia Krystian to nie imię.. Krystiana - pochodzenie i znaczenie Jest to żeński odpowiednik imienia Krystian i oznacza "chrześcijanka, należąca do Chrystusa, Chrystusowa".. Komentarze [Dodaj swój komentarz] Ilość komentarzy: 137 mam tak na imie i jestem przerażony: 2010-10-18 19:49:59: Krystian: Imię to pochodzi od łac. Christianus, Cristianus oznaczające "należącego do Chrystusa".. - Zapytaj.onet.pl - Home Ja i O Mnie Imię zapytał (a) 29.05.2012 o 19:12 Jakie są zdrobnienia do imienia Krystian ?. Pomoc w rozwiązywaniu krzyżówek.. Cechują go pokora i opanowanie.. Mógłby nawet całe życie poświęcić pracy dla idei.. Brzydzi się karierowiczostwem.Natomiast drugiej dacie nie towarzyszy żadne ważne wydarzenie.. Dodatkowo, imieniny Krystiana można świętować 7 kwietnia, 13 listopada oraz 20 grudnia.. Wywodzące się od słów "Christianus", "Cristianus" i oznacza: należący do Chrystusa.Kocham Cię : *.. Okrutnie torturowana, zmarła pod koniec II wieku.. Krystian to imię pochodzenia grecko-łacińskiego.Chriscijan.. Jest u mnie taka para w budzie :D.. Lubi podróże, ma wrażliwą i artystyczną duszę.. Ambicja sprawia, że z wytrwałością dąży do celu.. Dodaj nowe hasło do słownika.. Krystian: odmiana imieniaNazwiska pochodzące od imienia Krystian: Kryst, Krystecki, Krystek, Krystka, Krystosiak, Krystman, Krystoszek, Krystyniak, Kryszak, Kryszczuk, Kryszewski, Kryszkiewicz, Kryszkowski, Kryśkiewicz, Krzysik, Krzysiak..

... Zdrobnienia imienia Krystyna.

W Polsce pojawiło się w XII w. .. Krystian Zimerman lub Rafał Blechacz.. Kris to pewnie jedno z najczęściej stosowanych zdrobnień.. Znane osoby noszące .Wszystkie rozwiązania dla ZDROBNIENIE OD IMIENIA KRYSTIAN.. od chrystusa :/ ~Krycha :) Krystian - idealny Kochaaaaaaanek .Pochodzenie i znaczenie imienia Jest to łacińskie imię oznaczające chrześcijanka, należąca do Chrystusa.. Zdrobnienia imienia Krystian Do Krystiana można mówić na kilka sposobów.. Kryst, Krystecki, Krystek, Krystka, Krystosiak, Krystman, Krystoszek, Krystyniak, Kryszak, Kryszczuk, Kryszewski, Kryszkiewicz, Kryszkowski, Kryśkiewicz, Krzysik, Krzysiak.. Kris, Krisek, Krychu, Krynio, Kryniu, Krystianek, Krystianuś, Krystuś.. Proszę czekać.To odpowiednik imienia Krystyn albo Krystian.. Bo na różnych portalach jest np. Kryszczel itp. Krystian to człowiek prawy.. Krystian.5 days agoKrystyna - męczennica z Tyru (Bolzano).. Formy obcojęzyczneNazwiska wywodzące się od imienia Krystian.. Znane osoby noszące to imię Krystian Zimerman - jeden z najwybitniejszych pianistów współczesnych.. Szczegółowe informacje o imieniu Krystian.. Decyzje podejmuje po długim namyśle.. Na kolejnych stronach znajdziesz ciekawostki dotyczące imienia Krystian: strona 1: tutaj jesteś Krystian: charakterystyka imienia.. Imię męskie Krystian posiada zdrobnienia: Krystek, Krystianeczek, Krystianek, Krystianuś, Krystuś.Krystian - zdrobnienia Najpopularniejszymi zdrobnieniami są Kris, Krisek, Krychu, Krynio, Kryniu, Krys, Krystianek, Krystianuś, Krystuś, Tristan..

Historia imienia Krystian.

odpowiedział (a) 18.05.2010 o 21:41.. Zdrobnienia imienia Krystian Krystek Imię Krystian w innych językach ang.,fr., niem.. Inne to: Kryspin, Krynio, Krysiaczek, Krysiek czy Kronio.Pochodzenie i znaczenie imienia Krystian jest imieniem pochodzenia łacińskiego.. Pasjonują go wielkie sprawy oraz wielkie idee.. 1.Krystian to osoba pewna siebie, ceniąca sobie równowagę w życiu.. )Mar 18, 2022Zdrobnienia:Krystianek.. Krystian to imię męskie pochodzenia grecko-łacińskiego.. Dzięki tobie baza definicji może zostać wzbogacona, wystarczy wypełnić definicje w formularzu.Imię pokrewne: Chrystian.. Krystian - pochodzenie i znaczenie Jest to imię męskie, pochodzenia grecko-łacińskiego, od łac. Christianus, Cristianus oznaczające "chrześcijanin, wyznawca Chrystusa".. Jest żeńską formą imienia Krystian.Znane osoby noszące to imięChristiane Vera Felscherinow - znana jako Christiane F., bohaterka i narratorka książki My, dzieci z dworca ZOO .Krystian zdrobnienia: Krys, Krysiek, Krysiulek, Krysteczek, Krystek, Krystianeczek, Krystianek, Krystianuś, Krystusiek, KrystuśZna się na kobietach i wie jak im sprawić przyjemność.. Nie lubi jak się nią manipuluje.. Zbiór najśmieszniejszych memów związanych z imieniem Krystian.. Krystianek Kiki Kraszek Krycha Krystek Kriczek Krychu Kryspin Kristof Krystunia Krysaszek Kris Krystianuszek Krystuś Kristofer Kreczek Krysiu Kryst Krystianaszek Krystuszek Krysaczek Krusia Krystianaczek Krystianeczek Kruszek Krystianeczko Krystianuś Kryso Krysteczko Kikutek Krunia Kreczko Tytki Kukuś Kronek Krynio .Krystian - pochodzenie Imię Krystian pochodzi od łacińskiego słowa Cristianus, oznaczającego wyznawcę Chrystusa..

Pochodzenie imienia i patroni.

Krystian: zdrobnienia imienia.. Jest obdarzony silną intuicją, doskonale wyczuwa nastroje innych ludzi.. Wywodzi się od imienia Christinus, które oznaczało osobę należącą do Chrystusa, chrześcijanina.. Przykładowe zdrobnienia imienia Krystian to: Kris, Krystek, Krystianek.. Chodzi swoimi drogami i niewiele obchodzi go, co inni o nim myślą.. 0 ocen | na tak 0% 0 0Odmiany i zdrobnienia imienia Krystian.. Krystyna jest sympatyczna i kulturalna.. Sensowne proszę .. Krystian pragnie znaleźć kobietę, z którą stworzy ciepły, bezpieczny dom.. Tylko takie sensowne .. Imię Krystyna w innych językach.. Charakterystyka: zagadkowy i trochę "nie z tej ziemi".. Jest ciekawy świata.. W 1975 r. został laureatem Konkursu Chopinowskiego.Zdrobnienia od imienia Krystian.. Nie szuka poklasku, nie przepada za tłumami i byciem w centrum uwagi.. Odmiany i zdrobnienia imienia Krystyna Krychna, Krysia, Krysieńka, Krystka, Krystynka, Krzycha, Krzysia, Kryśka Formy obcojęzyczne Christina, Cristina (łac.), Christine, Cristina (ang.), Christine, Christina (niem.. Krystian zdrobnienia Kryspin, Krynio, Krysia, Kryso, Krysiaczek, Kisiu, Krynek, Krosta, Kitan, Kryna, Krychol, Krish, Kristofer, Kriszczen, Kronio, Krysiek, Kryniu, Kriszczin, Krycholek, Kris, Krostka, Christiano, Krynica, Kronisław, Krychu, Krycha, Krys, Krysiulek, Kiri, Cris, Kisio, Kronek, Kristof, Krosiek, Krishma, Krysiu, KrisekZdrobnienia imienia Krystian..

Charakterystyka imienia Krystyna.

Dziś nosi je 89 349 Polaków (w 2001 r. - 81 059)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt