Wip bros przejmujemy jutuby tekst

Pobierz

Połącz się z Apple Music.. Sprawdź!. wezbosiezarumienie • 2 lata temu • #ekipa #friz #muzyka #test #wipbros #youtube .. "PRZEJMUJEMY JUTUBY" tekst piosenki WIP BROS / EKIPA Lyrics "PRZEJMUJEMY JUTUBY" [Wojtek:] Dzwoni do mnie trombabomba, mówi dawaj nutę Mówię trombabomba dobra, tylko skończę kupę Mam roboty, bo na jutro miałem robić zupę Ale zupy nie zrobiłem, bo w sumie nie umiem (yyy) Ale umiem robić schab Umiem robić dab, no to zrobię też ten rapWIP Bros - EKIPA - bujasz się do tej nuty Ej PRZEJMUJEMY YOUTUBY Robimy co chcemy, a wy macie ból dupy Żyjemy dla jajec i ciągłej boruty WIP Bros - EKIPA - bujasz się do tej nuty Tromba: Kiedyś w poksy se tu grałem Wtedy moja mordę, Friza poznałem Dziś sportowymi, latamy furami Niebiesko na bani, nagrywamy track z ziomamiWIP Bros - EKIPA - bujasz się do tej nuty Ej PRZEJMUJEMY YOUTUBY Robimy co chcemy, a wy macie ból dupy Żyjemy dla jajec i ciągłej Boruty WIP Bros - EKIPA - bujasz się do tej nuty Wskakuję do basenu z kiślem Jest zabawnie, cały kurczę skisłem Wydaje z siebie zwariowane dźwięki Niczym WIP BROSI przyciągam panienki Nawet kiedy z bitu se wypadnęWIP BROS-EKIPA, bujasz się do tej nuty Ej, przejmujemy jutuby Robimy co chcemy, a wy macie ból dupy Żyjemy dla jajec i ciągłej boruty WIP BROS-EKIPA, bujasz się do tej nuty Wskakuje do basenu z kiślem Jest zabawnie, cały kurczę skisłem Wydaje z siebie Zwariowane dźwięki Niczym WIP BROSI przyciągam panienki..

Jak myślisz, znasz tekst tej piosenki?

EKIPA x WIP BROS - przejmujemy jutuby .. (Teksty piosenek) Teledysk do piosenki PRZEJMUJEMY JUTUBY Pc0CxmFlabwEKIPA x WIP BROS - PRZEJMUJEMY JUTUBY Dzwoni do mnie trombabomba Mówi: dawaj nutę Mówię: trombabomba, dobra, tylko skończę kupę Mam roboty .. Utworzone: 17 luty 2020.Ej, przejmujemy YouTube'y Robimy co chcemy, a wy macie ból dupy Żyjemy dla jajec i ciągłej boruty WIP Bros ekipa, bujasz się do tej nuty Ej, przejmujemy YouTube'y Robimy co chcemy, a wy macie ból dupy Żyjemy dla jajec i ciągłej boruty WIP Bros ekipa, bujasz się do tej nuty Kiedyś w Poksy se tu grałem Wtedy moją mordę, Friza poznałemWIP Bros Tekst Dzwoni do mnie trombabomba, mówi dawaj nutę Mówię trombabomba dobra, tylko skończę kupę Mam roboty, bo na jutro miałem robić zupę Ale zupy nie zrobiłem, bo w sumie nie umiem (yyy) Ale umiem robić schab Umiem robić dab, no to zrobię też ten rap Miałem osiem lat, nie bałem się żab Ty masz osiem lat, to oglądasz mnie już bratTwój wynik: 10/10 Twój czas: 00:47.. EKIPA x WIP BROS - PRZEJMUJEMY JUTUBY (Official Music Video) Nadchodzące koncerty.. Odpowiedz.EKIPA x WIP BROS - PRZEJMUJEMY JUTUBY (TEKST) - ściągnij piosenkę na komputer lub telefon.. Bez najmniejszego problemu udzieliłeś poprawnej odpowiedzi na pytania.. wezbosiezarumienie.2020-03-25 14:58.. Fajny quiz, ale jest strasznie dużo błędów..

Bardzo dobrze znasz tekst tej piosenki!

Pozostałe produkty z kategoriilink do oryginału Z ostawcie suba i łapę w górę i kom link do oryginału #teled.Friz wraz z Ekipą i WIP Brosami wypuścili kawałek 'Przejmujemy Jutuby', który ma już prawie 30 milionów odtworzeń na samym YouTube!. Świetnie!. ODTWÓRZ PEŁNY UTWÓR.. Obsługiwane przez .. Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz "Przejdź do serwisu", prosimy o przeczytanie tej informacji.. Zaloguj się lub wypróbuj za darmo przez 3 miesiące.. Zgodnie z art. 13 ust.. Prezentujemy tekst przejmujemy youtube wydanej przez Friza i jego ekipę wraz z Wip Bros: Wojtek:Dzwoni do mnie trombabombaMówi: dawaj nutęMówię: trombabomba, dobra, tylko skończę kupęMam roboty .Poczekaj, aż piosenka "EKIPA x WIP BROS - PRZEJMUJEMY JUTUBY (TEKST)" załaduje się do poniższego panelu.. Dzwoni do mnie trombabomba, mówi dawaj nutę Mówię trombabomba dobra, tylko skończę kupę Mam roboty, bo na jutro miałem robić zupęTaki zmodyfikowany plik możesz następnie zapisać jako np. nuty PDF, plik MIDI, utwór MP3 itp. .. PRZEJMUJEMY JUTUBY (EKIPA x WIP BROS) - melodia + akordy PRZEJMUJEMY JUTUBY (EKIPA x WIP BROS) - melodia + akordy.. Nawet kiedy z bitu se wypadnęPrzejmujemy Jutuby Lyrics [Zwrotka 1: Wojtek] Dzwoni do mnie trombabomba, mówi dawaj nutę Mówię trombabomba dobra, tylko skończę kupę Mam roboty, bo na jutro miałem robić zupę Ale zupy nie.WIP Bros - EKIPA, bujasz się do tej nuty Ej, przejmujemy YouTube'y Robimy co chcemy, a wy macie ból dupy Żyjemy dla jajec i ciągłej boruty WIP Bros - EKIPA, bujasz się do tej nuty [Zwrotka 5: Patecki] Wskakuję do basenu z kiślem Jest zabawnie, cały kurczę skisłem Wydaję z siebie, zwariowane dźwięki Niczym WIP Bros'i przyciągam panienkiWesprzyj mnie złotówką : : IG: NA SKLEP EKIPY WPADAJ NA SKLEP EKIPY Spotify: BROS:WIP LIFE.WIP Bros ekipa, nieśmiertelne collabo Ej, przejmujemy YouTube'y Robimy co chcemy, a wy macie ból dupy Żyjemy dla jajec i ciągłej boruty WIP Bros ekipa, bujasz się do tej nuty Ej, przejmujemy YouTube'y Robimy co chcemy, a wy macie ból dupy Żyjemy dla jajec i ciągłej boruty WIP Bros ekipa, bujasz się do tej nuty Wskakuję do basenu z kiślemPRZEJMUJEMY JUTUBY - EKIPA Dzwoni do mnie trombabomba, mówi dawaj nutę ..

EKIPA x WIP BROS - PRZEJMUJEMY JUTUBY lyrics, tekst piosenki, tekstowo, genius Zwrotka 1: Wojtek.

1 ogólnego rozporządzenia UE o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO), informujemy, iż Państwa .Tekst: EKIPA x WIP BROS Tytuł: PRZEJMUJEMY JUTUBY Music production: shiitake.. Dostępny w.WIP Bros - EKIPA - bujasz się do tej nuty Ej PRZEJMUJEMY YOUTUBY Robimy co chcemy, a wy macie ból dupy Żyjemy dla jajec i ciągłej Boruty WIP Bros - EKIPA - bujasz się do tej nuty Patecki: Wskakuję do basenu z kiślem Jest zabawnie, cały kurczę skisłem Wydaje z siebie zwariowane dźwięki Niczym WIP BROSI przyciągam panienki1.. Zaznaczenie podświetli się na czerwono.. Teledysk..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt