Kurs przedmałżeński salezjanie

Pobierz

8 czerwca 2020, godz. 19:00 - spotkanie on-line.. Rozpoczęcie o godz. 10:00 .. Rozpocznie się o godz. 10.00 nabożeństwem w kościele.. Poradnię prowadzi pan Paweł Pietrala, tel.. 3 czerwca 2020, godz. 19:00 - Nabożeństwo w kościele pw. św. Rafała Kalinowskiego w Sosnowcu.. Kurs będzie zakończony Dniem Skupienia dla Narzeczonych, w niedzielę 17 marca w godzinach od 15.00 do 17.00.. Program: 1 czerwca 2020, godz. 19:00 - spotkanie on-line.. Proboszcza:Tematyka kursu ma na celu przybliżenie zagadnień związanych z małżeństwem i rodziną oraz wzmocnienie relacji z Bogiem.. ul. Kopcińskiego 1/3 90-242 Łódź.. Zapisy na pierwszym spotkaniu, ilość miejsc nie jest ograniczona.. Zapisy na pierwszym spotkaniu.KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI W dniach od 14.. Organizowane są trzy serie w ciągu roku.. Salezjanie Parafia św. Jana Bosko w Lubinie.. Spotkania trwają 2 tygodnie.3 SLO - Kurs przedmałżeński | Szkoła Salezjańska w Łodzi 22 października 2019 3 SLO - Kurs przedmałżeński Maciej Drewniak Tutaj znajdą się wszystkie materiały dla 3 klas SLO, które są/będą omawiane podczas kursu przedmałżeńskiego.. Kurs Przedmałżeński To bardzo ważne, żeby dobrze się przygotować do podjęcia decyzji o dzieleniu z kimś swojego życia, no i… do pierwszych kroków na tej nowej drodze.. Pierwsze spotkanie najbliżej edycji kursu rozpocznie się 9 maja.. w Kościele św. Jakuba Apostoła w TolkmickuNasz adres Duszpasterstwo Akademickie Węzeł..

Kurs obejmuje cykl 14 wykładów, 2 razy po 45 minut.Zapisy na kurs przedmałżeński.

PRZEDMAŁŻEŃSKI .. Zapisy na pierwszym spotkaniu, ilość miejsc nie jest ograniczona.Święty Jan Bosko (Don Bosco) urodził się 16 sierpnia 1815 r. w Becchi (obecnie Castelnuovo Don Bosco) w Magazyn Parafialny Kurs przedmałżeński - zapraszamy do sąsiedniej Parafii Msze Święte W niedzielę i święta: 6.30, 8.00, 9.30 - młodzież, 10.00 - w Oborzanach, 10.00 - w Mostnie, 11.00 - Suma, 11.30 - w Barnówku, 12.30 - dzieci, 18.00Adoracja Stowarzyszenie Duchowa Adopcja Kurs przedmałżeński Korepetycje MOSToweKursy przedmałżeńskie Kursy przedmałżeńskie w Lubienie prowadzone są w: - parafii Św. Jana Bosko w Lubinie - parafii św. Barbary - parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Lubinie - Centrum Spotkań im.. Proboszcz Parafii; Dyrektor wspólnoty zakonnej, delegat lokalny Salezjanów Świeckich Współpracowników (SSW), moderator wspólnoty młodzieżowej Ruchu Światło-Życie oraz II Kręgu Domowego Kościoła; ojciec .KURS .. Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w naszej misji we wtorek 15 marca i będzie prowadzony przez 6 kolejnych wtorków z wyłączeniem świąt i dni wolnych od pracy (Daty spotkań podane na plakacie poniżej).Poradnię prowadzi pan Paweł Pietrala, tel.. Liturgia dnia.. W tym roku kursy odbędą się w terminach: 25 października - 6 grudnia 2021; 28 lutego - 4 kwietnia 2022; 9 maja - 12 czerwca 2022; Zapisy na kurs odbywają się na pierwszym spotkaniu danej serii..

W Duszpasterstwie Akademickim "Węzeł" w ciągu roku prowadzimy trzy serie kursu przedmałżeńskiego.

Nie trzeba rezerwować miejsc.Nauki przedmałżeńskie 2022 Zapraszamy do udziału w najbliższym kursie przedmałżeńskim (o kolejnych terminach napiszemy w późniejszym czasie).. Zapraszamy Narzeczonych, planujących zawarcie Sakramentu Małżeńtwa.TodayKurs przedmałżeński - informacje dla uczestników Mimo łagodzenia restrykcji związanych z epidemią koronawirusa, w trosce o państwa zdrowie została podjęta decyzja o pozostaniu przy zaproponowanej formie kursu przedmałżeńskiego.. 10 czerwca 2020, godz. 19:00 - spotkanie on-line.. ul. Jana Pawła II 58, Lubin Email: [email protected] Tel.. parafialny: (076) 844 78 65 Tel.. Augusta Czartoryskiego w Żyrardowie.. Jana Pawła II (parafia Matki Bożej Królowej Polski) przy ul. kard.. Zapraszamy osoby, planujące w najbliższym czasie zawrzeć Sakrament małżeństwa, na NAUKI PRZEDMAŁŻEŃSKIE .. I seria kursu rozpoczyna się w poniedziałek, 2 lutego o godzinie 19.00Sep 5, 2021KURS .. Parafia pw. św. Andrzeja Apostoła w Środzie Śląskiej.. PRZEDMAŁŻEŃSKI .. Najpóźniej trzy miesiące przed ślubem należy zgłosić się do kancelarii parafialnej miejsca zamieszkania narzeczonego lub narzeczonej (w tej parafii, w której ma być ślub) celem spisania protokołu badania .15 marca startuje wiosenna edycja Kursu Przedmałżeńskiego..

505 475005 Kurs przedmałżeński: Jest to cykl ośmiu spotkań w kaplicy Duszpasterstwa Akademickiego "Węzeł" ( zobacz ).

KS. DARIUSZ KOZŁOWSKI SDB.. Będzie on przeprowadzony [czytaj dalej] Nauki przedmałżeńskie on-line Wyszyńskiego 1 w Legnicy.Cały kurs przedmałżeński obejmuje sześć spotkań.. Salezjanie - Inspektoria Wrocławska.. Kolejny Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych 07 marca - w sobotę.. 44) ks. Jarosław Stasiński (tel.. Dodatkowo: 2 spotkania on-line z doradcą .Kurs przedmałżeński "Przed nami Małżeństwo" trzy serie w ciągu roku Przygotowanie do sakramentów chrztu, bierzmowania, spowiedzi i Eucharystii Rozmowa z duszpasterzem zawsze, ale najlepiej jest się wcześniej umówićCzynna we wtorki i czwartki od godziny 19.00 w kancelarii parafialnej.. Kolejowa 2, 55-300 Środa Śląska Email:Kurs Przedmałżeński Rzymskokatolicka Parafia Św. Marka w Bydgoszczy-Fordonie organizuje w dniach od soboty 17 listopada do soboty 08 grudnia 2018 r. Kurs Przedmałżeński, po którym osoby które regularnie uczestniczące w spotkaniach otrzymają dyplom ukończenia kursu.. Spotkania będą prowadzone 2 razy w tygodniu w soboty i niedziele.. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o odbytym kursie przedmałżeńskim, które jest jednym z dokumentów wymaganych do zawarcia Sakramentu Małżeństwa.ukończenie katechezy przedmałżeńskiej (tzw. kurs przedmałżeński) potwierdzenie konsultacji w poradni rodzinnej; Dokumenty..

505 475005 Kurs przedmałżeński: Jest to cykl ośmiu spotkań w kaplicy Duszpasterstwia Akademickiego "Węzeł" ( zobacz ).

Spotkania będą prowadzone 2 razy w tygodniu w soboty i niedziele.Kurs przedmałżeński; Salezjański Kociołek Kultury; Kontakt; 27 czerwca 2022Poniedziałek XIII tygodnia Okresu Zwykłego.. W każdą niedzielę, począwszy od 10 lutego, aż do 17 marca spotkania dla narzeczonych o godzinie 14.30.. Skład personalny Domu salezjańskiego im.. 608 037 005)Nr rachunku: 91 Bank Zachodni WBK S.A. 1 w Lubinie, ul. Odrodzenia 5, 59-300 LubinApr 9, 2022Duszpasterze.. w sobotę 12 grudnia br. XI 2017 r. organizujemy w naszej parafii Kurs Przedmałżeński, po którym uczestnicy otrzymają dyplom ukończenia kursu.. Zapisy na przygotowanie do bierzmowania: do 14 września..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt